Référence fabricant
EFB2455A3S-25MHF1
Embed,PIFA,250M 2.4/5.5GHz,MHF1,FLEX
|
|
|||||||||||
|
|
|||||||||||
| Nom du fabricant: | Ezurio | ||||||||||
| Emballage standard: |
Product Variant Information section
Emballages disponiblesQté d'emballage(s) :200 par Box |
||||||||||
| Code de date: | |||||||||||
Ezurio EFB2455A3S-25MHF1 - Spécifications du produit
Informations de livraison:
Code HTS:
ECCN:
Informations PCN:
Description of Changes:? The company name has been officially changed from Laird Connectivity to Ezurio. As a result, all product PCB Silkscreen labeling and packaging that previously displayed the Laird Connectivity logo will now feature the updated Ezurio logo. This change includes, but is not limited to:o Product labelso Product packagingReason for Change:? This change is being implemented because the company name has been officially changed from Laird Connectivity to Ezurio.
Statut du produit:
Ezurio EFB2455A3S-25MHF1 - Caractéristiques techniques
| Antenna Type: | PCB Trace |
| Gain: | 3dBi |
| VSWR: | 3 |
| Polarization: | Linear |
| No of Bands: | 2 |
| Application Type: | WiFi |
| Output Impedance: | 50Ω |
| Operating Frequency: | 2.4GHz to 5.9GHz |
| Operating Temp Range: | -40°C to +85°C |
Emballages disponibles
Qté d'emballage(s) :
200 par Box