SST26VF032B-104V/SM
32MBIT SPI/SQI FLASH, 105C, 2.3V-3.6V
ECAD Model:
Mfr. Name: Microchip
Standard Pkg:
Product Variant Information section
Date Code:
Product Specification Section
Microchip SST26VF032B-104V/SM - Technical Attributes
Attributes Table
Clock Frequency-Max: 104MHz
Memory Density: 32Mb
Memory Organization: 4 M x 8
Supply Voltage-Nom: 2.7V to 3.6V