Manufacturer Part #
ERZ-E10F621
ZNR Series 385 VAC 4.5 kA 126J 280 pF Disc 12.50mm Through Hole Varistor
|
|
|||||||||||
|
|
|||||||||||
| Mfr. Name: | Panasonic Industry | ||||||||||
| Standard Pkg: |
Product Variant Information section
Available PackagingPackage Qty:500 per Reel |
||||||||||
| Date Code: | |||||||||||
Product Specification Section
Panasonic Industry ERZ-E10F621 - Product Specification
Panasonic Industry ERZ-E10F621 - Technical Attributes
Attributes Table
| Capacitance: | 280pF |
| Clamping Voltage-Max: | 1.025kV |
| Peak Output Current: | 4.5kA |
| Rated Voltage: | 505V |
| RMS Voltage-Max: | 385V |
| Varistor Voltage Range: | 558V to 682V |
| Current Rating: | 1mA |
| Energy: | 126J |
| Operating Temp Range: | -40°C to +85°C |
| Storage Temperature Range: | -40°C to +125°C |
| No of Terminals: | 2 |
| Diameter: | 12.5mm |
Pricing Section
Global Stock:
0
USA:
0
On Order:
0
Factory Lead Time:
14 Weeks
Quantity
Unit Price
500
$0.132
2,000
$0.129
5,000
$0.127
12,500
$0.125
20,000+
$0.122
Product Variant Information section
Available Packaging
Package Qty:
500 per Reel