CY62148G-45ZSXI
CY62148G Series 4 Mb (512 K x 8) 45 ns Surface Mount Static RAM - TSOP-II-32
Modèle ECAD:
Nom du fabricant: Infineon
Emballage standard:
Product Variant Information section
Code de date:
Product Specification Section
Infineon CY62148G-45ZSXI - Caractéristiques techniques
Attributes Table
Memory Density: 4Mb
Memory Organization: 512K x 8
Number of Words: 512K
Word Length: 8b
Supply Voltage-Nom: 4.5V to 5.5V
Access Time-Max: 45ns
Temperature Grade: Industrial
Supply Current: 20mA
Operating Temperature: -40°C to +85°C
Storage Temperature Range: -65°C to +150°C